• JoomlaWorks Simple Image Rotator

Več preberite tukaj.

Pomladni dan 2014 PDF natisni E-pošta
Ponedeljek, 09 Junij 2014 11:48
Letos smo si  privoščili glasbeno plesni sprehod skozi mladinske filme. Učenci OŠ Prihova so nastopili z evrovizijsko točko. Pevci otroškega pevskega zbora so pozdravili Kekca, medvedka Pikija, Piko Nogavičko ter Iva in njegove prijatelje. Plesalke so s Tomažem skupaj zaplesale. Mladinski pevski zbor in solisti pa so nas  spomnili na  mladostniške vragolije (galerija).

Subvencionirana prehrana PDF natisni E-pošta
Ponedeljek, 09 Junij 2014 10:08

Brez vloge do subvencije prehrane v novem šolskem letu

Pred novim šolskim letom staršem ne bo treba oddajati vlog za uveljavljanje subvencije malice in kosila. Šole bodo upoštevale uvrstitev v dohodkovni razred v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji na podlagi izmenjave podatkov med Ministrstvom za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti in Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport in ustrezno znižale višino položnice za malico in kosilo. Oddajanje vlog za subvencijo malice in subvencijo kosila zato ni potrebno, razen če družina nima veljavne odločbe o otroškem dodatku ali državni štipendiji na dan 1. 9. 2014. Še vedno pa je potrebna prijava na malico oziroma kosilo v šoli.

Podrobnosti preberite TUKAJ.

Obvestilo PDF natisni E-pošta
Ponedeljek, 26 Maj 2014 11:15

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da so zadnje govorilne ure popoldne v mesecu maju, zaradi vpogleda ovrednotenih preizkusov NPZ-ja,  namesto v ponedeljek, 26. maja, v torek, 3. junija, od 16.00 do 17.00.

Hvala za razumevanje.

Predlogi za plačilo malice/kosila PDF natisni E-pošta
Ponedeljek, 19 Maj 2014 12:52
Več si preberite tukaj.

Klik 2013-14 PDF natisni E-pošta
Četrtek, 15 Maj 2014 07:56
Izšel je novi Klik.

Eko dan 2014 PDF natisni E-pošta
Sobota, 12 April 2014 07:13
V petek, 11. 4., je na naši šoli potekal EKO DAN. Učenci in učiteljo so urejali šolski park, čistili okolico šole, popravljali mrežo okoli igrišča, barvali ograjo na šolskem hodniku in poslikali učilnici za likovno in glasbeno umetnost. Starejši učenci so izdelovali ptičje hišice in hišice za čmrlje. Najmlajši učenci so si ogledali center za ločeno zbiranje odpadkov ter ustvarjali iz odpadnih materialov. Ta dan je potekala zbiralna akcija starega papirja (galerija).

<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naslednja > Konec >>

Stran 1 od 11