Spoštovani starši, obveščamo vas, da je Vlada RS dne, 28. 3. 2021, zaradi zajezitve epidemije in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19, sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Od četrtka , 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021, bo pouk potekal na daljavo.

Šola bo v tem času organizirala nujno varstvo za učence od 1. do 3. razreda, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah.

Odlok določa, da morate starši, ki boste potrebovali nujno varstvo, predložiti potrdilo delodajalca. Prosimo, da nam dostavite ustrezno potrdilo o zaposlitvi do srede, 31. 3. 2021.

V času pouka na daljavo bo centralna šola v Oplotnici organizirala za učence tople obroke. Na kosilo se lahko prijavite do srede, 31. 3. 2021, do 8.00, v tajništvu šole, na telefon 02 803 33 50.

Po  topel obrok pridete s svojo posodo in ga prevzamete med 12. 00 in 13.00, pri zadnjem vhodu v kuhinjo v Oplotnici. Prosimo, da pri prevzemu upoštevate higienske ukrepe NIJZ (maska, medosebna razdalja).