Na letošnjem božično-novoletnem koncertu so učenci uprizorili muzikal Mojca Pokrajculja, delo mlade ustvarjalke Zale Hrastnik. Na odru so torej združili tako igro kot petje. Soliste je spremljal mladinski pevski zbor ter člani šolskega orkestra.

Na dobrodelnem koncertu so nastopili še posamezni vokalisti, instrumentalisti, plesalci in otroški pevski zbor. Prireditev je vključevala tudi dobrodelni bazar. Učenci so izdelke, ki so jih izdelali pod mentorstvom učiteljev v mesecu decembru,  zamenjali za prostovoljne prispevke. Zbrali so 1867,73  evrov. Denar bo namenjen za dejavnosti učencev iz socialno ogroženih družin.

Koncert je zaključila nekdanja učenka šole Nuša Pliberšek  in šolski ansambel z mladinskim pevskih zborom in vokalistoma.