Spoštovani starši,

zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19 in sklepa vlade bo šola do preklica zaprta. Posredujemo vam nekaj osnovnih navodil glede šolskega dela otrok doma:

• Prosimo vas, da se otroci v tem času zadržujejo doma in se ne družijo v večjih skupinah, seveda pa priporočamo tudi gibanje v naravi.
  • Poskrbite tudi za samozaščito in dosledno izvajajte vsa priporočila NIJZ za omejitev epidemije.
  • Učitelji bodo usmerjali delo učencev, ki bo potekalo doma, in sicer preko eAsistenta.
  • Svetujemo, da učenci ta čas izkoristijo za branje, ponavljanje ali utrjevanje učne snovi oziroma delajo po navodilu učitelja.
  • Sporočamo, da so dostopi do vseh učnih gradiv( e garadiva in e učbeniki) na spletnih straneh dosegljivi brezplačno.
  • Vsi straši, ki še niste prevzeli kod za eAsistenta, lahko le te prevzamete v ponedeljek, 16. 3. 2020, od 8.00 do 14.30.
  • O vseh spremembah boste sproti obveščeni preko e pošte ali šolske spletne strani.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in želimo, da ostanete zdravi.

Ravnatelj šole:

Matjaž Vrtovec, prof.