Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da je vlada RS 5. 11. 2020, glede na trenutne epidemiološke razmere, podaljšala uporabo trenutnih veljavnih ukrepov.

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je tako izdala sklep, s katerim določa, da se bo od ponedeljka, 9. 11. 2020, dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Vse ostale informacije glede pouka boste prejeli od učiteljev preko eAsistenta.

PREVZEM BREZPLAČNIH TOPLIH OBROKOV

Obveščamo vas, da bo šola organizirala brezplačni topli obrok za vse učence, ki imajo subvencionirano prehrano (kosilo). Le tega lahko od ponedeljka, 9. 11. 2020, prevzamete v šolski kuhinji. Za učence, ki kosila ne bodo mogli osebno prevzeti na šoli, se bo izjemoma organizirala tudi dostava na dom.

Brezplačni obrok pripada učencem, ki imajo subvencionirano kosilo in učencem, ki so nameščeni v rejniških družinah.

Učenci se na brezplačni topli obrok prijavijo v tajništvo šole, na tel. 803 33 50. Prosim, da prijavo na kosilo uredite najkasneje do ponedeljka, 9. 11. 2020, do 8.00.