PRVI ŠOLSKI DAN V NOVEM ŠOLSKEM LETU 2022/2023

OBVESTILO

Spoštovani starši, dragi učenci in učenke!

Obveščamo vas, da se bo novo šolsko leto pričelo v četrtek, 1. 9. 2022.

Pouk se bo izvajal za vse učence v šoli. Učenci od 2. do 9. razreda se zberete ob 8.20, pred glavnim vhodom v šolo.

V šolo pridete le zdravi.

Pouk bo potekal po urniku, zato prinesite s seboj šolske potrebščine. Učenci od 4. do 9. razreda boste imeli prvi dve uri razredno uro z razredniki nato pa naprej pouk po urniku za četrtek. Prvi šolski dan 0.uro ni pouka.

Šolski avtobus bo vozil po ustaljenem voznem redu. Učenci, ki niste vozači, pridete v šolo 5 minut pred pričetkom pouka.

Malica in kosilo bosta pripravljeni  za vse učence prijavljene na šolsko prehrano. Za  učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

V kolikor učenci, ki ste se v pogodbi in prijavi na šolsko prehrano prijavili na kosilo, le tega prvi dan ne boste imeli, ga morate pravočasno odjaviti.

Prvošolce s starši vabimo v šolo ob 9.00. Dobimo se pred vhodom za I.triado.. Ta dan prvošolci nimajo  kosila, jutranjega varstva in podaljšanega bivanja.

Želimo vam prijeten in varen začetek novega šolskega leta.

Ravnateljstvo šole