Za nami je že prvi mesec. Večina nas je ponovno, nekateri pa so prvič prestopili prag naše šole. Nekaj aktivnosti je že za nami in učenci že »rišejo« nove spomine.Sedmošolci so se v začetku septembra odpravili v šolo v naravi v Mursko Soboto, kjer so s sovrstniki iz Oplotnice preživeli nepozaben teden. 18. 9. 2023 smo imeli vsi športni dan in s pohodi smo obeležili Evropski teden športa. 26. 9. 2023 so se hitri tekači z naše šole udeležili medobčinskega tekmovanja v krosu v Poljčanah. Vsi so dosegli dobre rezultate, šestošolec Lovro Ramšak pa je osvojil odlično 3. mesto. 28. 9. 2023 je na šoli potekalo tekmovanje iz Logike, ki ga je organizirala Zveza za tehnično kulturo Slovenije. Sodelovalo je 11 učencev. Vsi držimo pesti za dobre rezultate. V okviru evropskega tedna trajnostnega razvoja so naši učenci pri likovni umetnosti sodelovali v projektu  trajnostno. lokalno. globalno. II, kjer so spoznali cilje trajnostnega razvoja, njihov pomen in se lotili akcije ozaveščanaja ter razvijali likovno kreativnost. Ob ponedeljkih po pouku naši učenci pridno odhajajo v knjižnico Kebelj (Josipa Vošnjaka Slov. Bistrica). Z velikim veseljem uporabljamo novo učilnico v naravi. Skupaj z našimi učenci gasilci smo se zelo razveselili dveh odličij, ki so ju prigarali na državnem nivoju.

Dostopnost