Praznični december smo na POŠ Kebelj začeli s kulturno praznično prireditvijo, katere rdeča nit so bile vrednote, ki jih moramo v današnjem svetu še posebej krepiti. Prireditev so soustvarili skoraj vsi učenci naše šole, na kar smo zelo ponosni. Po prireditvi so se obiskovalci sprehodili med izdelki, ki so jih ustvarili učenci z učiteljicami, in prispevali prostovoljni prispevek za naš šolski sklad, za kar smo jim zelo hvaležni.V okviru projekta Ti meni danes, jaz tebi jutri so si učenci izmenjali igrače. Izkušnja jih je spomnila na to, da »stare« igrače s sabo nosijo spomine in dodano vrednost. V jedilnici naše šole smo si ogledali gledališko predstavo z naslovom Prav posebno darilo, ki jo je vsem otrokom v šoli, vrtcu in izven podarila Krajevna skupnost Kebelj. Vrtec pa je mlajše učence povabil še na ogled predstave z naslovom Zverjasec. Zadnji šolski dan smo se družili in zaplesali z otroki iz vrtca, nato pa še uživali na prireditvi, s katero smo obeležili prihajajoči dan samostojnosti in prihajajoče praznike.

26

Slika 1 of 27

Dostopnost