Mesec februar se je začel s kulturo, saj smo se s spominsko uro spomnili na našega največjega pesnika Franceta Prešerna. Prav tako smo zaključili s šolskim pesniškim natečajem in razglasili najboljše mlade literate, ki smo jih nagradili s knjižnimi nagradami.

Nadaljevali smo norčavo, pustno. Tako učenci kot zaposleni. Bili smo uspešni, saj smo zimo uspešno pregnali in doma izdelane maske nagradili s simboličnimi darili.

In že je bilo Valentinovo, ko smo učence in učitelje razveselili s pismi ter prijaznimi voščili oz. sporočili.

Mesec smo zaključili z medobčinskim parlamentom. Tokrat je potekal na osnovni šoli v Poljčanah. Našo šolo sta uspešno zastopali Lia Nonar in Ariana Klančnik. Mladostniki so debatirali o duševnem zdravju otrok in mladih. Naši predstavnici sta se s svojim razmišljanjem v debatah odlično znašli.

Pust_spuzi

Slika 1 of 13