V četrtek, 20. 12. 2018, smo bili na naši POŠ Kebelj priča božično-novoletni pravljici. Pričarali so jo učenci in učenke dramsko-plesnega krožka z božičnim plesom in praznično dramsko igro, na diatonično harmoniko sta zaigrala Vito Senič in Mitja Podlesnik, na kitaro je zaigrala Lana Žvižaj, z razigrano baletno točko sta nas razveselili Andreja Maxharrai in Pia Capl Škrinjar, pevski zbor nam je zapel nekaj pesmi, Lia Nonar pa je prireditev zaključila z deklamacijo Srečno novo tisočletje. Ravnatelj naše šole nam je namenil lepe besede ter dobre želje za prihodnje leto. Skozi celotno pravljico sta nam nizala lepe misli in povezovala program Valentina Obrul ter Luka Turner. Po prireditvi so vsi obiskovalci, učenci in delavci šole sproščeno pokramljali, se posladkali s piškoti ter pogreli ob toplem čaju in kavi. Zahvaljujemo se vsem obiskovalcem za prostovoljne prispevke, ki jih bomo namenili za dejavnosti naših učencev.

Življenje ni vedno pravljica, vendar nam mora vedno ostati upanje. Upanje na srečen in dober konec (galerija).

Dostopnost