Medobčinsko tekmovanje v šolskem krosu 2017

V četrtek, 12. 10. 2017, je v Poljčanah na igrišču pri Osnovni šoli Poljčane, potekalo medobčinsko tekmovanje v šolskem krosu. Tekmovanje je bilo posamezno in ekipno. Učenci 4. razreda so sodelovali netekmovalno, vsi so dobili medalje za sodelovanje. Učenci od 5. do 9. razreda pa so tekmovali v svojih kategorijah. Učenci iz Osnovne šole Pohorskega bataljona Oplotnica so uspešno zastopali šolo. Najboljši rezultat je dosega Ava Dukarič, 1. mesto, deklice 9. razred (letnik 2003). Prav tako pa so bili pohvalni tudi drugi rezultati naših tekačev (galerija).

Vrstni vseekipni uspeh šol:

1. OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
  2. OŠ Kajetana Koviča Poljčane
  3. OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava
  4. 2. OŠ Slovenska Bistrica
  5. OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica
  6. OŠ Pohorskega odreda, podružnica Zgornja Ložnica
  7. OŠ Gustava Šiliha Laporje
  8. OŠ Anice Černejeve Makole
  9. OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

Atletska olimpijada 2014

Na atletski olimpijadi je sodelovalo 31 učencev. Večina učencev je sodelovala v dveh disciplinah, nekateri celo v treh. Osvojili smo 9 medalj, med drugim tudi zlato medaljo v štafeti 4×100 m. Pohvale tudi ostalim udeležencem olimpijade (galerija).

Aktiv športnih pedagogov