Naši zlati učenci

Naši učenci so v torek, 20. marca 2018, sodelovali na regijskem tekmovanju Festivala Turizmu pomaga lastna glava. Učenci so se predstavili s svojo projektno nalogo z naslovom Po poteh Lahove Mime. V ta namen so postavili svojo stojnico ter promovirali svoj turistični produkt v Mercator centru v Mariboru. Za promocijo dogodka so posneli tudi videospot, ki si ga lahko ogledate tukaj. Mimoidočim in članom strokovne komisije so projektno nalogo tako dobro predstavili, da so osvojili zlato priznanje. Mentorici Nina Razboršek in Sanja Žgavc jim za uspeh iskreno čestitava!

Tekmovanje “Kaj veš o prometu?”

prometEkipa2015

V torek, 19. 5. 2015, je na OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica potekalo medobčinsko tekmovanje “Kaj veš o prometu?”. Tekmovanja se je udeležilo 51 kolesarjev iz devetih osnovnih šol. Med posamezniki je učenec Niko Tič dosegel odlično 3. mesto. Še bolje pa se je odrezala šolska ekipa v sestavi Niko Tič, Nejc Sadek, Andraž Kolar in David Brečko, ki je v ekipnem tekmovanju dosegla 1. mesto.

Čestitke!