STROKOVNI DELAVCI − OPLOTNICA

UČITELJI PREDMETI IN DRUGO POGOVORNE URE RAZREDNIK
Erika Golub razredni pouk 1. a, JV

Torek, 12.00–12.45

učilnica 1. a

1. a
Ana Višič razredni pouk 1. b, OPB, JV

Četrtek, 12.00–12.45

učilnica 1. b

1. b
Lea Kukovica 1.       strokovni delavec 1. razred, JV

Četrtek, 12.00–12.45

zbornica

/
Nina Razboršek OPB

četrtek, 11.10─11.55

zbornica

/
Maja Dečar razredni pouk 2. a

Sreda, 7.30─ 8.15

učilnica 2. A

2. a
Nevenka Belina razredni pouk 2. b, JV

Torek, 7.30─ 8.15

učilnica 2. B

2. b
Metka Šmid Dečar                 OPB 2. in 3. razred

Ponedeljek, 12.00─12.45

zbornica

/
Vesna Višnar razredni pouk 3. a

Sreda, 7.30–8.15

učilnica 3. A

3. a
Mateja Lipuš Tič razredni pouk 3. b

Sreda, 7.30─ 8.15

učilnica 3. B

3. b
Albina Fifer razredni pouk 4. a, OPB,

Ponedeljek, 11.10–11.55

učilnica 4. A

4. a
Nada Celcer razredni pouk 4. b, OPB

Petek, 12.00–12.45,

učilnica 4. B

4. b
Martina Smogavec razredni pouk 5. a, OPB, vodja prehrane

Sreda,11.10–11.55

učilnica 5. a

5. a
Claudia Horvat NE2, TIT, NIP-TJN, ISP

Sreda, 9.20–10.05

učilnica NEM

6. a
Katja Oblak TJA, OPB

Sreda, 8.20–9.05

kabinet TJA

6. b
Anita Leskovar

SLJ, OPB, IP nadarjeni

 

Sreda, 11.10–11.55

kabinet SLJ

7. a
Gvido Hauptman FIZ, MAT

Torek, 7.30–8.15

zbornica

7. b
Danuška Hauptman

LUM, TIT, IP-SPH, IP-NPH, GOS,

NIP-UME, IP-LS1, IP-LS2, IP-LS3,

Četrtek, 9.20─10.05

učilnica LUM

8. a
Ines Marzidovšek TJA, NIP – Angleščina 1. a

Sreda, 9.20–10.05

učilnica TJA

8. b
Jože Rožman MAT, FIZ, TIT, IP – OGL IP – OGUM, IP – ELE, NIP   ̶ TEH

Sreda, 12.00─12.45

kabinet FIZ

9. a
Ljudmila Smogavc Klinc ZGO, GEO

Petek, 8.20–9.05

kabinet ZGO/GEO

9. b
Vesna Torič GVZ, OPZ, MPZ

Ponedeljek, 8.20–9.05

učilnica GUM

/
Nataša Črešnar SLJ, OPB, IP-ŠNO

Petek, 9.20–10.05

kabinet SLJ

/
Matej Korošec ŠPO, IP-ŠZS

Ponedeljek, 9.20.─10.05

kabinet ŠPO

/
Tatjana Hren Dizdarević SLJ, OPB

četrtek, 11.10 – 11.55

kabinet SLJ

Živa Pevec ŠPO, NIP-ŠPO

Torek, 8.20–9.05

Kabinet ŠPO

/
Tanja Novak TJA, NIP– Angleščina 1. b

Petek, 9.20–10.05

zbornica

Ivica Jug GEO, DDE

Četrtek, 10,20–11,05

kabinet GEO/ZGO

/
Vida Javornik knjižničarka / /
Branka Orož Mobilna socialna pedagoginja

Ponedeljek, 13.40–14.25

kabinet DSP

/
Petra Pešak Specialna pedagoginja

Ponedeljek, 12.50─13.35

kabinet DSP

/
Tina Korošec Mobilna specialna pedagoginja

Petek, 7.30─8.15

kabinet DSP

/
Janja Plohl Socialna delavka Vsak dan po dogovoru in v   ponedeljek v času govorilnih ur /
Lili Žnidarič MAT, FIZ, IP – nadarjeni

Torek,10.20─11.05

kabinet MAT

/
Katarina Topolovec BIO, KEM, NAR

Sreda, 8.20–9.05

učilnica KEM/BIO

/
Karmen Sirk NAR

Ponedeljek, 11.10-11.55

zbornica

/