Nujno obvestilo

Spoštovani starši in skrbniki,

obveščamo vas, da bodo šole zaradi uredbe vlade od ponedeljka, 16. 3. 2020 dalje zaprte.

O vseh nadaljnjih navodilih in spremembah boste obveščeni preko eAsistenta in šolske spletne strani.

Ravnatelj šole

Matjaž Vrtovec, prof.

Obvestilo

Spoštovani starši, obveščamo vas, da govorilne ure v ponedeljek, popoldne, 30. 9. 2019, odpadejo. Govorilne ure so bile v mesecu septembru po razrednih roditeljskih sestankih.

Ravnateljstvo šole

Obvestilo

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se na šoli zopet pojavljajo naglavne uši.

Pojavljanje ušivosti je v veliki meri odvisno od higienskega režima v družinah. Za zatiranje naglavnih uši je najpomembnejše istočasno in dosledno izvajanje navodil za zatiranje pri vseh, ki so prišli v stik z ušmi. Zaradi preprečevanja in obvladovanja nalezljivih bolezni Zakon o nalezljivih boleznih v okviru ukrepov dezinfekcije, dezinsekcije in deratizacije v 27.členu določa, da je razuševanje ušivih oseb obvezno.

Prvi šolski dan – Kebelj

Spoštovani učenci, učenke in starši!

Obveščamo vas, da se bo novo šolsko leto pričelo v ponedeljek, 2. 9. 2019. Učenci od 2. do 5. razreda pričnejo s poukom ob 8.20. Pouk bo potekal po urniku, zato prinesite s seboj šolske potrebščine.

Šolski avtobus bo vozil po ustaljenem voznem redu.

Malica, kosilo in podaljšano bivanje bodo organizirani.

V kolikor učenci, ki ste se v pogodbi in prijavi na šolsko prehrano prijavili na kosilo, le tega prvi dan ne boste imeli, ga morate pravočasno odjaviti.

Prvošolce s starši vabimo v šolo ob 9.10.

Želim vam prijeten začetek novega šolskega leta.

Vodja podružnice: Cvetka Hajšek, prof.

Prvi šolski dan – Prihova

Spoštovani učenci, učenke in starši!

Šolski avtobus bo vozil po ustaljenem voznem redu.

Malica, kosilo in podaljšano bivanje bodo organizirani.

Prvošolce s starši vabimo v šolo ob 9.00.

Vodja podružnice: Mojca Vreš

Prvi šolski dan – Oplotnica

Spoštovani učenci, učenke in starši!

Obveščamo vas, da se bo novo šolsko leto pričelo v ponedeljek, 2. 9. 2019. Učenci od 2. do 9. razreda se zberete pred šolo ob 8.20, kjer vas  bodo prevzeli razredniki. Pouk bo potekal po urniku, zato prinesite s seboj šolske potrebščine.

Šolski avtobus bo vozil po ustaljenem voznem redu.

Malica, kosilo in OPB bodo organizirani.

Prvošolce s starši vabim v šolo ob 9.15.

Ravnatelj šole:

Matjaž Vrtovec, prof.