Vabilo

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo v ponedeljek, 26. 3. 2018, ob 16.00, v jedilnici šole v Oplotnici predavanje za starše Ukrepi in zaščita otrok na internetu; o spletnih nevarnostih in tveganem vedenju otrok na spletu. Predavanje bo izvedla Tjaša Jerman (Safe.si).

Vljudno vabljeni.

Obvestilo o stavki, 14. 3. 2018

Spoštovani starši!

Jutri, 14. marca 2018, bo splošna stavka zaposlenih v slovenskih vrtcih in šolah. Na dan stavke bodo vrtci in šole zaprti oziroma ne bodo izvajali svoje dejavnosti. Odpadle bodo vse dejavnosti, ki sicer potekajo na šoli v dopoldanskem času.

Za učence, za katere sami nikakor ne morete zagotoviti varstva, bomo organizirali varstvo na šoli. Poskrbeli bomo tudi za malico prisotnih otrok.

Opravičujemo se vam za morebitne nevšečnosti ter vas prosimo za razumevanje in podporo.

Matjaž Vrtovec, ravnatelj

Učenci 5. razredov so srečno prispeli na Areh.

Obvestilo o stavki, 14. 2. 2018

Spoštovani starši!

Jutri, 14. februarja 2018 bo splošna stavka zaposlenih v slovenskih vrtcih in šolah. Na dan stavke bodo vrtci in šole zaprti oziroma ne bodo izvajali svoje dejavnosti. Odpadle bodo vse dejavnosti, ki sicer potekajo na šoli v dopoldanskem času.

Matjaž Vrtovec, ravnatelj

Poklicna tržnica

Vabimo starše in učence 8. in 9. razreda na POKLICNO TRŽNICO, ki bo v torek, 21. 11. 2017, ob 16. 00 uri, v prostorih šole. Za več informacij kliknite tukaj.

Spoštovani starši in drugi občani!

Obveščamo vas, da bo v soboto, 14. 10. 2017, od 8.00 do 12.00, potekala dobrodelna akcija DROBTINICA.

Vabimo vas, da obiščete naši stojnici pred trgovino Mercator in pred trgovino Tuš ter zamenjate prostovoljne denarne prispevke za naše pekovske izdelke in sadje.

Zbrana sredstva bodo namenjena plačilom toplih obrokov in različnih dejavnosti učencem (iz socialno ogroženih družin) naše šole.

Učenci in delavci OŠ Pohorskega bataljona ter člani KORK Oplotnica

Učenci so varno prispeli v CŠOD Trilobit.

Stran 1 od 41234