Obvestilo

Učenci so varno prispeli v CŠOD Črmošnjice.

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da so govorilne ure v mesecu maju v sredo, 31. 5. 2017, ob 16.00 in ne zadnji ponedeljek, 29. 5. 2017.

Ravnateljstvo šole

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo dostop do ovrednotenih preizkusov NPZ-ja na spletnem portalu http://npz.ric.si  Dostop je mogoč s šifro učenca in številko EMŠO in sicer

• za 9. razred od 30.5.2017 do 1.6.2017,
  • za 6. razred od 6.6.2016 do 8.6.2017.

Aplikacija bo dostopna od 8. ure zjutraj na prvi dan do 20. ure zvečer na zadnji dan.

Vpogled v ovrednotene preizkuse in dosežke NPZ-ja bo  tudi na šoli.

1. VPOGLED in UGOVOR OVREDNOTENIH PREIZKUSOV ZNANJA ZA STARŠE UČENCEV DEVETIH RAZREDOV bo v

sredo, 31. maja, od 15.30 do 16.00.

2. VPOGLED IN UGOVOR OVREDNOTENIH PREIZKUSOV ZNANJA ZA STARŠE UČENCEV ŠESTIH RAZREDOV bo v

sredo, 7. junija, od 10.05 do 10.30.

Ravnatelj: Matjaž Vrtovec, prof.

Obvestilo

Od 16.5.2016 do 27.5.2016 bodo učenci 5. razredov opravljali kolesarski izpit. Ker bodo učenci vozili po ulicah Oplotnice, Vas prosimo za razumevanje.

Omogočimo jim varno in prijetno vožnjo!

Obvestilo

Od 5. 5. 2017 do 31. 5. 2017 bodo učenci 5. razreda POŠ Kebelj opravljali praktični del kolesarskega izpita. Ker bodo vozili po kraju Kebelj, vas prosimo za potrpežljivost in razumevanje.

Omogočimo jim varno in prijetno vožnjo!

Hvala.

Obvestilo

Zaradi obnove poštne poslovalnice v Oplotnici bo začasna poslovalnica pošte na Partizanski cesti. Predvidevamo, da bodo na pločniku pred začasno poslovalnico, ki je šolska pot,  nepravilno parkirana vozila.  Učenci naj v tem primeru uporabijo pločnik na drugi strani ceste, kot je prikazano na sliki. Voznike pa prosimo, da avtomobile parkirajo na parkirna mesta.

Spoštovani starši!

Ponovno vas obveščamo, da smo pri izpisu evidence šolske prehrane ugotovili, da je veliko neodjavljenih in neprevzetih obrokov prehrane. Vsi nepravočasno odjavljeni in neprevzeti obroki so polno plačljivi s strani staršev. Prav tako tudi obroki učencev, ki imajo 100% subvencionirano prehrano.

Vse nepravočasno odjavljene in neprevzete obroke prehrane bomo začeli staršem zaračunavati z mesecem aprilom 2017.

V izogib nepotrebnim plačilom vas prosimo, da v prihodnje pravočasno odjavite obroke prehrane.

V naprej se pogovorite z vašimi otroki glede prevzema obroka. V kolikor mu jedilnik ne odgovarja in ne bo šel na kosilo, naj to pravočasno odjavi. Jedilnik visi na vhodnih vratih jedilnice in se prav tako nahaja tudi na spletni strani šole.

Lep pozdrav.

Ravnatelj: Matjaž Vrtovec, prof.

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje Mirana Babiča, univ. dipl. psih., KO OTROK KUHA JEZO, ki bo 27. 3. 2017, ob 16.00, v športni dvorani Milenij.

Ravnatelj šole:

Matjaž Vrtovec, prof.