Učenci 1. in 2. razreda so se s svojimi družinami in učiteljicama družili na kostanjevem pikniku, kjer so se igrali tudi zabavne igre.

Teden otroka je bil zelo barvit. Ena izmed aktivnosti je bila izmenjava knjig med učenci.

V sklopu projekta FEEDSCHOOLS so nam na dnevu dejavnosti predstavili delavnico, sestavljeno iz 2 delov – teoretičnega in praktičnega dela. V teoretičnem delu smo se seznanili z novimi prihajajočimi tehnologijami in z različnimi možnostmi uporabe obnovljivih virov. Prav tako smo izvedeli, kako lahko sami pripomoremo k varčevanju z energijo. V praktičnem delu smo uporabljali didaktične učne pripomočke na osnovi solarne in vetrne energije. Pripomočki so bili razstavljeni tako, da smo jih morali sestaviti sami.

Prvošolki so obiskali Veterani in jima v spomin podarili majice z njihovimi simboli.

Učenci od 1. do 4. razreda so se z razredničarkama odpravili v Velenje na Pikin festival.