PRVI ŠOLSKI DAN V NOVEM ŠOLSKEM LETU 2022/2023

OBVESTILO

Spoštovani starši, dragi učenci in učenke!

Obveščamo vas, da se bo novo šolsko leto pričelo v četrtek, 1. 9. 2022.

Pouk se bo izvajal za vse učence v šoli. Učenci od 2. do 5. razreda začnejo s poukom ob 8.20.

V šolo pridete le zdravi.

Pouk bo potekal po urniku, zato prinesite s seboj šolske potrebščine. Učenci 2 in 3. razreda prinesejo s sabo potrebščine za slovenščino, matematiko, spoznavanje okolja in angleščino. Učenci 4 in 5. razreda naj prinesejo slovenščino, matematiko, naravoslovje in tehniko ter angleščino.

Šolski avtobus bo vozil po ustaljenem voznem redu. Učenci, ki niste vozači, pridete v šolo 5 minut pred pričetkom pouka.

Malica in kosilo bosta pripravljeni  za vse učence prijavljene na šolsko prehrano. Za  učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

V kolikor učenci, ki ste se v pogodbi in prijavi na šolsko prehrano prijavili na kosilo, le tega prvi dan ne boste imeli, ga morate pravočasno odjaviti.

Prvošolce s starši vabimo v šolo ob 9.00. Dobimo se pred vhodom v šolo. Ta dan prvošolci nimajo kosila, jutranjega varstva in podaljšanega bivanja.

Želimo vam prijeten in varen začetek novega šolskega leta.

Vodja podružnice