Sedemnajstega novembra, na dan, ko obeležujemo Tradicionalni slovenski zajtrk, je na naši šoli bilo dogajanja v tej smeri ogromno. Letos smo se spogledovali s temo Kruh za zajtrk – super dan! In ker je za zajtrk poleg kruha nepogrešljiv tudi med, smo prosili našega učenca, Žana Obrovnika iz 8. a razreda, da nam kaj pove kaj več o medu. Zakaj Žana? Že nekaj let je ljubitelj čebelje družine. Doma ima čebele, ukvarja se s pridobivanjem medu in obvlada prav vse, kar ga v zvezi s to temo vprašamo. Na ta dan je blestel s svojo predstavitvijo za učence naše šole in jih očitno zelo navdušil, saj so ga zbrano poslušali celo šolsko uro.

Hvala Žanu za krasno popestritev dneva in uspešno nadaljevanje v čebelarskih vodah mu želimo vsi učenci in delavci šole.